Hip-Hop

SPECJALNIE DLA ZIOMKA KTÓREGO POZNALIŚMY NA KONCERCIE WBIJAC NA JEGO STRONE SCIAGAC ALBUM MICHAJAH http://www.michajah.pl/

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-12-12 23:11:33

Troko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 7
Punktów :   

Molesta Ewenement-Molesta + Kumple

Cóż można powiedzieć o tej płycie,chyba tylko jedno-zajebista.W ostatnim czasie słyszałem wiele LP,które wpuszczano na rynek,ale właśnie płyta chłopaków z Ursynowa zrobiła na mnie ogromne wrażenie.Przede wszystkim profesjonalizm.Płyta jest poprostu dopracowana w każdym calu.Poza tym Molesta wpadła na spoko pomysł by zaprosić tylu znakomitych wykonawców.Na płycie usłyszymy min.O.S.T.R,Jamal,Eldo,czy Pezet.Nie wiem,czy też ktoś zauważył ale w jednym ze skitów możemy usłyszeć...a tu nie powiem,odsyłam do słuchania.Teraz może coś o zawartości krążka.No cóż...Dla każdego coś miłego.Możemy usłyszeć kawałki poważne,jak i pisane nieco z przymrużeniem oka.Ale tego już nie uda mi się opisać.Na płycie mocno wyczuwalny jest klimat powrotu Molesty do korzeni.Może to nie kawałki znane nam ze "Skandala",czy "Ewenement",ale nie jest to też płyta w konwencji "Nigdy nie mów nigdy".Sam osobiście poprostu polecam pójść do jakiegoś sklepu muzycznego,zainwestować 30 pln na polski przemysł muzyczny,kupić płytę i przesłuchać.Gdyż żaden dziennikarz,a tym bardziej ja nie opiszę wam zawartości tego krążka.Cóż dla mnie to projekt,który w ostatnich latach jest jednym z najlepszych w naszym kraju.Takie jest moje zdanie,wy oczywiście nie musicie się z nim zgadzać,ale jeśli macie choć trochę szacunku dla historii,ta płyta powinna znaleźć się na waszych półkach.ELO

                                                                                                                                                                              Troko



Lista utworów:
   1. Moi Kumple - Intro
   2. Nikt I Nic (feat. Wigor)
   3. Pakuj Mandzur - Skit
   4. Wszystko Wporzo (feat. Jamal, Grizzlee)
   5. Do Utraty Tchu (feat. Eldo)
   6. Uwaga (feat. O.S.T.R.)
   7. Mówię Nie (feat. Ten Typ Mes, Pezet, DJ. B)
   8. Martwię Się (feat. Ero, Pablopavo)
   9. Poczta - Skit
  10. Tu Jest Tak
  11. Tych Kilka... (feat. Emil Blef, DJ. B, DJ Variat)
  12. Kiedy Śpisz... (feat. Fu)
  13. Czasem
  14. Na Wszelki Wypadek (feat. Emes, DJ. B)
  15. W Szufladzie (feat. DJ Haem)
  16. Inspiracje (feat. Kosi, Fisz, DJ. B)
  17. Lubię Się Włóczyć (feat. Pjus, Eldo, DJ. B, Olga.S)
  18. DJ. B Track

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.7legion.pun.pl www.3elegnica.pun.pl www.devil-hunters-pbf.pun.pl www.piastowskimedlow.pun.pl www.rkm.pun.pl