Hip-Hop

SPECJALNIE DLA ZIOMKA KTÓREGO POZNALIŚMY NA KONCERCIE WBIJAC NA JEGO STRONE SCIAGAC ALBUM MICHAJAH http://www.michajah.pl/

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-12-12 23:58:08

Troko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 7
Punktów :   

Eminem-The Eminem show

Emienem-skandalista,prowokator,czy geniusz?No cóż dla mnie wszystko.Eminem to osoba nie zwykła.Dlatego też "The Eminem show" też jest nie zwykła płytą.To mieszanka geniuszu i choroby psychicznej.W nie których piosenkach Emienem dotyka samych szczytów kunsztu,w drugich pisze jakby był obłąkany.To właśnie mi imponuje.Jak można bawić się słowem.Na tej płycie ta zabawa to poprostu rollercoster.Mi szczególnie Eminem zaimponował piosenką "Cleanin Out My Closet",w której jego wyznania są wprost niesamowite.Mimo,że płyta ma już ponad 6 lat,to nic nie zmieni jej wartości.To tak jak wino,im starsze tym lepsze.Co do samej płyty nie będę się rozpisywał,ponieważ pewnie już dawno ją przesłuchaliście.Ja osobiście chyba z 300 razy.I nadal mi się nie nudzi.To chyba świadczy o klasie.Teraz trochę wspomnień.To właśnie dzięki temu krążkowi,pokochałem Eminem'a.Pamiętam jak dziś nerwowe szukanie piosenek z płyty na jakimś programie typu VIVA.Aż chce się żyć.OK nie będę zanudzał.Powiem krótko...Płyta ta to klasa nad klasą.Polecam każdemu.Jeśli nigdy choć raz nie usłyszałeś tej płyty,to nie możesz nazywać się fanem rapu.PEACE

                                                                                                                                                                    Troko

Lista utworów:
01.    Curtains Up (skit)        
02.    White America   
03.    Business        
04.    Cleanin Out My Closet       
05.    Square Dance            
06.    The Kiss (skit)            
07.    Soldier   
08.    Say Goodbye Hollywood        
09.    Drips (feat. Eminem)       
10.    Without Me   
11.    Paul Rosenberg (skit)            
12.    Sing For The Moment   
13.    Superman   
14.    Hailie's Song   
15.    Steve Berman (skit)        
16.    When The Music Stops (feat. D12)       
17.    Say What You Say (feat. Dr. Dre)       
18.    Till I Collapse       
19.    My Dad's Gone Crazy       
20.    Curtains Close (Skit)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.7legion.pun.pl www.3elegnica.pun.pl www.schwarzwald.pun.pl www.devil-hunters-pbf.pun.pl www.rkm.pun.pl