Hip-Hop

SPECJALNIE DLA ZIOMKA KTÓREGO POZNALIŚMY NA KONCERCIE WBIJAC NA JEGO STRONE SCIAGAC ALBUM MICHAJAH http://www.michajah.pl/

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index
  •  » Recenzje
  •  » Sokół ft. Pono Teraz pieniądz w cenie

#1 2008-12-09 16:49:41

igor-shade45

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-06
Posty: 50
Punktów :   

Sokół ft. Pono Teraz pieniądz w cenie

Witam dzisiaj chciałbym wam przedstawić projekt dwóch członków grup hip-hopowych których chyba nie trzeba przedstawiać  mowa o Sokole i Pono z WWO i Zipery.
Płyta ta miała swoją premiere 14.12.2007 roku. Po niespełna roku osiągneła status złotej.

Jeśli chodzi o piosenki na płycie pierwsza jest TPWC. Jest to swojego rodzaju intro wprowadzające do tematu płyty, opowiada ona o założeniu TPWC przez Sokoła i Pona w 1996."Najstarszy i jednocześnie najnowszy projekt ZiP Składu" tak nazwał to Sokół .Ogólnie intro całkiem ciekawe.Następna jest piosenka pt "Nie martw się mną" . Naprawdę dobra piosenka , bardzo dobra zwrotka Pona."Nie lekceważ nas" piosenka z przedstawicielami krajów Słowiańskich . Ale tylko z 12 ponieważ nie znaleźli rapera z Czarnogóry xD.Całkiem niezła koncepcja, nuta dobrze wpadająca w ucho . "Każdą porażkę obracam w sukces" moim zdaniem jedna z najlepszych piosenek z tej płyty . Piosenka o tym żeby nie zamartwiać się niepowodzeniami tylko powiedzieć "Chuj jutro będzie lepiej " i dalej żyć .I przyszła kolej na "Janek Pożycz " xD. Featuring z Miśkiem Koterskim . Śmieszna piosenka o typie co problem ma-kasa , a oddać nie lubi .6 piosenka nosi tytuł "Boją Się" , średnia nuta szczerze mówiąc , ciekawy bit i dobra nawijka Sokoła . Następna na liście jest "Orientuj Się " . Nuta o władzy pieniądza , bardzo dobra tylko trochę krótka.I nikomu nie trzeba przedstawiać chyba tej piosenki , pierwszy singiel z płyty czyli "Uderz w puchara" . Nuta szybko wpadająca w ucho . Powstały dwa remixy stworzone przez Brahu i Tedego . Jeśli codzienność cię zaczyna męczyć to Uderz w Puchara!! . "Lubisz Hardcore" to chyba jakaś piosenka wymierzona do znajomej Sokoła . Niby o niczym a tyle osób ją zna na pamięć i się im podoba .Dla mnie średnia nuta."Dwie Kochanki " czyli piosenka numer 10 . Bardzo fajny bit i piosenka mówiąca o ... no cóż sami posłuchajcie I teraz przyszła kolej na nute moim zdaniem najlepszą z całej płyty . Mowa o "Bierzemy sprawy w swoje ręce" bit dobry , bardzo dobry tekst , piosenka szybko wpadająca w ucho . Mowa o tym żeby nie poddawać się problemom tylko stanąć naprzeciw nich i usunąć je .Jak sama nazwa wskazuje "Bierzemy sprawy w swoje ręce".Przyszła pora na "Jedno słowo"  nagrane wraz z Martiną. Piosenka chyba o jakimś ziomku do którego koledzy z TPWC mają żal za coś.Ogólnie dobra piosenka.I nuta o nazwie "Mogłoby być tak na zawsze" co tu dużo mówić też niezła nuta warta przesłuchania.I teraz "maxi singiel" czyli "Będę brał Cię" . Piosenka która odbiega od hip-hopu bardziej taka popowa. Wielu mówi że Sokół się sprzedał przez tą piosenkę , ale Wojtek nigdy się nie chciał sprzedać i swojej prywatności ani nigdy tego nie zrobi.Piosenka po to aby ludziom przypomnieć co kiedyś nazywali hip-hopem czyli legenda tj. Franka Kimono Mi osobiście piosenka się podoba i zajebiście się przy niej bawi, w dodatku jeśli się tańczy z jakąś dziewczyną

I ta piosenka zamyka trackliste płyty. Moim zdaniem jedna z lepszych płyt w dorobku Sokoła .Warta wydania tych trzech dych i przesłuchania.Wojtek teraz zamierza wydać również z Ponem płyte pt" Ty Przecież Wiesz Co" . Zapowiadana jest na pierwszą połowę grudnia.Czekam na nią z niecierpliwością i mam nadzieje że będzie lepsza od poprzedniczki .



Pozdrawiam wszystkich :
                 
igor-shade45


http://bi.gazeta.pl/im/0/4787/z4787310X.jpg

Offline

 

#2 2008-12-14 22:39:46

Tom3k

Nowy użytkownik

Skąd: Nowa Huta
Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 7
Punktów :   

Re: Sokół ft. Pono Teraz pieniądz w cenie

Po pierwsze.

Sorry ale recenzant z Ciebie jest żadny. Recenzja jest to tłumaczenie komuś kto nie słuchał płyty. Jak mogłeś napisać że jakiejś tam piosenki nie trzeba przedstawiać?.

Po drugie.

Sokół się sprzedał tą płytą strasznie i sam się przyznał że ma z tego biznes... Dużo o HH nie wiesz. a Ze mną można o hip hopie pogadać bo go słucham kilkanaście lat.

Po trzecie.

Nowe TPWC czyli "Ty Przecież Wiesz Co" już jest od 5 grudnia w sklepach PROSTO.

Po czwarte.
Jak Możesz mówić że piosenki Sokoła są kierowane do kogoś tam skoro nie wiesz jak jest?

Ogólnie raczej wszystko jest Ok ale wiesz wbije się na forum jakiś żółtodziób, poczyta to co napisałeś i potem będzie gadał na osiedlu że się zna na hip hopie.
Pozdrowienia z Nowej Huty (Kraków).


"To Jest Nowohucka Krew Każdy Nabyty Tu Nawyk, Wyniesiony Nie Z Domu A Z Pod Bloku Z Ławy, Tu Są Nasze Sprawy, Nabieramy Życia Wprawy, Życie Już Nie Płynie Niewinnie Lecz Z Siłą Lawy"
"To Przecież Tylko Rzecz Ludzka, To Krew Nowohucka"
www.dealpack.pl             www.myspace.com/nowohuckakrew

Offline

 

#3 2008-12-15 08:10:51

igor-shade45

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-06
Posty: 50
Punktów :   

Re: Sokół ft. Pono Teraz pieniądz w cenie

Ziomek płyta TPWC jest od 20 grudnia do kupienia to po pierwsze . Sokół sam przyznał ze w Lubisz hardkore i Jedno Słowo śpiewa do kogoś kto mu zaszedł za skórę . A po drugie jak ci nie pasuje ta recenzja to nie czytaj tylko zamieść swoją i będzie ok ja się z krakowiaczkiem jakimś nie będe kłócił

Offline

 

#4 2008-12-15 09:32:10

icu888

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-06
Posty: 71
Punktów :   

Re: Sokół ft. Pono Teraz pieniądz w cenie

Igor o co ci chodzi koles wyraza swoje zdanie i to wszystko ...

Offline

 

#5 2008-12-15 22:53:05

Tom3k

Nowy użytkownik

Skąd: Nowa Huta
Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 7
Punktów :   

Re: Sokół ft. Pono Teraz pieniądz w cenie

Igor, jak weszłem na stronkę prosto.pl 6 grudnia to ta płyta już była w sprzedaży. A Ty mówisz o premierze oficjalnie w sklepach. Nie napisałem że recenzja jest lipna tylko wymieniłem w niej kilka błędów technicznych. A z tego co ja wiem to forum jest po to aby dyskutować na dany temat (więc mogę wyrażać swoje zdanie) ale nie obrażać innych bo ja ciebie nieobrażam. Wiem że się mną nie przejmujesz bo siedzisz gdzieś po drugiej stronie polski, a przez internet nikt się nie boi komuś cisnąć. Zarejestrowałem się po to aby pomóc w rozwijaniu się tego forum, a nie po to żeby go niszczyć więc nie miej do mnie żalu że chciałem twojego posta delikatnie poprawić.
Pozdrowienia Z Nowej Huty (Kraków).


"To Jest Nowohucka Krew Każdy Nabyty Tu Nawyk, Wyniesiony Nie Z Domu A Z Pod Bloku Z Ławy, Tu Są Nasze Sprawy, Nabieramy Życia Wprawy, Życie Już Nie Płynie Niewinnie Lecz Z Siłą Lawy"
"To Przecież Tylko Rzecz Ludzka, To Krew Nowohucka"
www.dealpack.pl             www.myspace.com/nowohuckakrew

Offline

 

#6 2008-12-16 07:40:32

igor-shade45

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-06
Posty: 50
Punktów :   

Re: Sokół ft. Pono Teraz pieniądz w cenie

Dlatego masz coś robić a nie krytykować. Nie możliwe bo ja codziennie wchodziłem na stronę prosto.pl i nie była do kupienia. To nie jest temat do dyskusji masz wyrazic swoją opinie na temat płyty a nie na temat recenzji. Pozdrawiam

Offline

 

#7 2008-12-16 16:20:03

Tom3k

Nowy użytkownik

Skąd: Nowa Huta
Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 7
Punktów :   

Re: Sokół ft. Pono Teraz pieniądz w cenie

nie krytykuje tylko poprawiam błędy jakie mogą przeczytać ci co się nie znają. a ty już odrazu z wontem.


"To Jest Nowohucka Krew Każdy Nabyty Tu Nawyk, Wyniesiony Nie Z Domu A Z Pod Bloku Z Ławy, Tu Są Nasze Sprawy, Nabieramy Życia Wprawy, Życie Już Nie Płynie Niewinnie Lecz Z Siłą Lawy"
"To Przecież Tylko Rzecz Ludzka, To Krew Nowohucka"
www.dealpack.pl             www.myspace.com/nowohuckakrew

Offline

 

#8 2008-12-16 16:29:21

igor-shade45

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-06
Posty: 50
Punktów :   

Re: Sokół ft. Pono Teraz pieniądz w cenie

Nie o to chodzi ale jak cie uraziłem no to wielkie Sory .

I nie popieram troche nabijania postów w taki sposób dlatego stworze temat w Dyskusjach i ich płycie i tam pogadamy

Offline

 

#9 2008-12-16 20:36:16

icu888

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-06
Posty: 71
Punktów :   

Re: Sokół ft. Pono Teraz pieniądz w cenie

O to chodzi tutaj macie wyrazac swoje opinie jeden powie ze to hujnia a drugi ze to zajebisty material zalezy jaki ma przekaz to sie liczy POZDRO DLA EKIPY

Offline

 

#10 2008-12-17 14:04:56

Tom3k

Nowy użytkownik

Skąd: Nowa Huta
Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 7
Punktów :   

Re: Sokół ft. Pono Teraz pieniądz w cenie

no to ja też przepraszam:)


"To Jest Nowohucka Krew Każdy Nabyty Tu Nawyk, Wyniesiony Nie Z Domu A Z Pod Bloku Z Ławy, Tu Są Nasze Sprawy, Nabieramy Życia Wprawy, Życie Już Nie Płynie Niewinnie Lecz Z Siłą Lawy"
"To Przecież Tylko Rzecz Ludzka, To Krew Nowohucka"
www.dealpack.pl             www.myspace.com/nowohuckakrew

Offline

 

#11 2008-12-17 15:20:44

icu888

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-06
Posty: 71
Punktów :   

Re: Sokół ft. Pono Teraz pieniądz w cenie

nom i kozak panowie

Offline

 
  • Index
  •  » Recenzje
  •  » Sokół ft. Pono Teraz pieniądz w cenie

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pixelart.pun.pl www.mgskijumping.pun.pl www.tziz.pun.pl www.umarlipoeci.pun.pl www.rodzinaiforum.pun.pl